Takip Et

Güncel

Soyunma kabininde kadının görüntüsünü çeken müezzin tutuklandı

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bir mağazanın deneme kabininde kıyafet deneyen bir kadının fotoğrafını çeken Nilüfer Müftülüğü’nde görevli müezzin Yakup Ç. tutuklandı

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Nilüfer Müftülüğü’nde görevli müezzin olan Yakup Ç. isimli erkek, alışveriş merkezindeki bir mağazanın deneme kabininde kıyafet deneyen M.V.’nin, cep telefonu kamerasıyla görüntülerini çekti. Fotoğrafının çekildiğini fark eden M.V.’nin çığlık atması üzerine soyunma kabini dışında olan Yakup Ç. kaçmaya başladı. Güvenlik tarafından yakalanan Yakup Ç.’nin cep telefonuna el konularak, olay yerine çağrılan polise teslim edildi.

‘Pek çok kadının fotoğrafını çekmiş’

Yakup Ç. gözaltına alınırken, şikâyetçi olan M.V. ifadesinde, ”Beğendiğim kıyafetleri denemek için mağazanın içinde bulunan kabine girdim. Kıyafetleri denemeye başladım. Üst tarafta telefon olduğunu gördüm. Çığlık attım. Hızlıca giyindim ve dışarı çıktım. Telefonunda pek çok kadının kabinlerde görüntülerini çekmiş olduğunu gördük” dedi.

Polis tarafından gözaltına alınan Yakup Ç. ifade işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklanarak, hapishaneye gönderildi.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler