Takip Et

Güncel

Görülmüştür’den Çağrı: ” Eserleri daha çok insana ulaştırmamıza yardımcı olun”

Politik tutsaklarla dayanışma içerisinde olan ve kolektif çabayla tutsakların sesini dışarıya taşıyan Görülmüştür ekibi takipçilerine ve ilerici kamuoyuna dayanışma çağrısında bulundu

Haber Merkezi
Politik tutsaklarla dayanışma içerisinde olan ve kolektif çabayla tutsakların sesini dışarıya taşıyan Görülmüştür ekibi takipçilerine ve ilerici kamuoyuna dayanışma çağrısında bulundu.
Çağrıda, OHAL sürecinde takipçi sayısının donduğu ifade edilirken; “Arkadaşlarınızı görülmüştür sayfasını beğenmeye davet ediniz.” ifadelerine yer verildi.

Görülmüştür ekibinin çağrısının tamamı şu şekilde;

“Eserleri daha çok insana ulaştırmamıza yardımcı olunuz

8 Yıldır ekip olarak, ara vermeden, takipçilerimizden de destek alarak “gönüllü – maaşsız- fonsuz- sponsorsuz…” imece usulü faaliyet yürütüyoruz. 13 bine yakın takipçimiz – okuyucumuz var. 
Hepsine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 
Ancak özellikle OHAL’in ilanından sonraki süreçte takipçi sayımız dondu sayılır.
Oysa bu sayfada ve web sitemizde, “Başka bir dünya mümkün” diyen politik tutsakların seslerini, edebi sanatsal çalışmalarını dönem dönem de çığlıklarını size taşıyoruz. 
Bu sesleri bu eserleri daha çok insana ulaştırmamıza yardımcı olunuz. Arkadaşlarınızı görülmüştür sayfasını beğenmeye davet ediniz.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler