Takip Et

Güncel

“Gönül Belediyeciliğinin” icraatı: AKP’li başkan, bir kişiyi darp etti

Zonguldak Çaycuma İlçesi Nebioğlu Beldesinde yaşayan bir kişi AKP’li Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan ve çalışanları tarafından dövüldü

Zonguldak Çaycuma İlçesi Nebioğlu Beldesinde yaşayan bir kişi AKP’li Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan ve çalışanları tarafından dövüldü.

43 yaşındaki Kenan Bilsin, hafta sonu belediyeye ait iş makinelerinin kendisinden izin almadan bahçesine girerek çalışma yaptığını, bunun üzerine bu sabah saatlerinde ise Belediye Başkanı Ertan Aydoğan ile konu hakkında görüşmek için makamına gittiği sırada darp edildiğini söyledi.

Yerel Pusula gazetesinde yer alan habere göre olayı anlatan Bilsin, “Cumartesi belediyeye ait iş makineleri su şebekesi tamiri yapmak için bahçeme girdi. Kimse benden izin almadı. O gün çalışmaları bitirip ayrıldılar” derken, sonra yaşananları şöyle ifade etti.

“Ben de bu sabah Belediye Başkanımıza neden böyle yaptıklarını sormak için Belediyeye gittim. Ben daha iki kelime etmeden Başkan bana saldırarak, ‘Sen kimsin. Senin elinden her şeyi alırım’ dedi. Ben kendisine herhangi bir hakaret etmedim, epilepsi hastasıyım. Bana ‘küfür etmişsin’ dedi. Önce başkan yüzüme vurdu, sonra yanında bulunan iki belediye personeli saldırdı. Hızlı bir şekilde oradan çıktım, arkadaşım ile hastaneye gelerek müşahade altına alındım.”

Bilsin, Başkan Aydoğan hakkında şikayette bulunacağını söyledi.

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler