Takip Et

Güncel

Bahçeli’den tuhaf açıklamalar devam ediyor: Patlıcan pahalıysa dünyanın sonu değildir, peki beka yenir mi?

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Aksaray’da konuşma yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “Patlıcan pahalıysa bu dünyanın sonu değildir, ucuzladığında herkes alır doya doya yer. Peki beka yenir mi?” dedi.

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Aksaray’ da miting düzenleyen MHP Devlet Bahçeli tuhaf açıklamalarına devam etti.

Patlıcan Ucuzlar, Peki Beka Yenir Mi?

Tanzim satışlarını eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren MHP lideri Devlet Bahçeli, “Hemen işi ekonomiye getiriyorlar. Patlıcan yazın ucuzlar, biber-domates yaz aylarında bollaşır. Bekayı patlıcanla mukayese etmek izansızlık değil mi? Bekayı tencerenin kaynayıp kaynamadığıyla değerlendirmek haksızlık değil mi? Patlıcan pahalıysa bu dünyanın sonu değildir, ucuzladığında herkes alır doya doya yer. Peki beka yenir mi?  Ucuzu, pahalısı olur mu? Beka olmadan aç kalktım tok yattım demek hiç mümkün olur mu?” sorularını yöneltti.

Bahçeli, “AK Partili kardeşlerimizle biriz, beraberiz, aynı ittifakın eşit ve onurlu mensuplarıyız. Üslubumuza, sözlerimize azami dikkat edeceğiz. Nezaketi elden bırakmayacağız, siyaseti, rekabeti, yozlaştırmayacağız, kırıcı, incitici olmayacağız. AK Parti ile Aksaray’da ittifak yapmasak da birbirimize hürmeti gözardı etmeyeceğiz” ifadelerini de kullandı

Günün Haberleri

Güncel konulu diğer haberler